Yedek Parça

Müşterilerimize sunmuş olduğumuz kaliteli hizmetin en önemli noktalarından birisi yedek parça temin süresidir. Siemed Tıbi sistemler bunun bilincinde olup yurtiçinde 3 adet ve yurtdışında 1 adet olmak üzere toplam 4 adet yedek parça depomuz bulunmaktadır.

Gerek servis anlaşmalarımızın olduğu sistemler için, gerek oncall hizmet verdiğimiz sistemler için ya da sadece yedek parça anlamında siparişleriniz için tecrübelerimize dayanarak oluşturmuş olduğumuz yedek parça depolarımızda istenilen ürünler kısa sürede müşteriye temin edilir.

Stoklarımızda bulunan parçalar tamamen orjinal yedek parçalar olup garanti altıntadır. Siemed Tıbbi Sistemler MR sistemleri ihtiyacı olan Helyum tedariki konusunda da destek sağlamakta olup belli düzeyde her ay Helyum dolumları tarafımızdan MR sistemlerine yapılmaktadır. MR sistemleri için Coil onarım ve tedarik yapılmaktadır. Nükleer tıp görüntüleme sistemleri için fantom tedariki, ultrason prob tamir/tedariki ve görüntüleme sistemlerinde kullanılan elektronik kart tamiri garantili olarak  yapılmaktadır. 

Rekabetçi yedek parça fiyatları için bizden mutlaka bilgi alınız...

 

İş Ortaklarımız
Siemed Tıbbi Sistemler Anadolu Bulvarı 174.Cad. ATB İş Merkezi C Blok No:83 06370 Macunköy/Yenimahalle Ankara, TURKEY, T: +90 (312) 222 23 11, F: +90 (312) 215 36 68, info@siemed.com.tr
İş bu sitenin tüm hakları saklıdır. Site içerisindeki dökümanlar kaynak gösterilse dahi, izin alınmadan başka sitelere, yayınlara aktarılamaz, kopyalanamaz, basılıp çoğaltılamaz. © 2012