Markalar

ALLENGERS: 25 yıllık medikal sektör tecrübesi ile tanı amaçlı kullanılan sistemlerin üreticisi olan, Hindistan pazarının en önde gelen medikal cihaz üretici firmasıdır.

NEUSOFT: Medikal IT, sağlık servisi ve medikal ürün alanında Çin'de pazar lideri olan, 60 ülkede faaliyet gösteren global bir medikal firmadır.

INTERMEDİCAL: Deneyim ile yenilikçi yaklaşımı birleştirmeyi prensip edinen, Nükleer Tıp görüntüleme alanında sizlere Alman teknolojisini sunmaktadır.

ALLTECH: Merkez ofisi ve AR-GE çalışmaları Amerika'da olan,MRI konusunda ileri teknolojik çözümleri beraberinde kalitesi ile sunmaktadır.

ATLAIM: Atlaim, dijital X-Ray detector üretimi konusunda FDA ve CE onaylı, Amerika ve Avrupa'da tercih edilen, upgrade sistemlerde de kullanılan ürünler sağlayabilmektedir.

DUNLEE: 65 yıllık deneyimi, Philips Healthcare bünyesinde 160 yıllık mühendislik birikimi ile görüntülemede kullanılan X ışını tüplerinin üreticisi olan firma.

THALES: Dijital dedektör çözümlerinde tüm dünya tarafından tanınan Trixell dedektörlerinin üreticisi.

MINDRAY: Mindray sizlere Ultrason için ileri görüntülüme çözümlerini kalite ile birlikte sunmaktadır.

İş Ortaklarımız
Siemed Tıbbi Sistemler Anadolu Bulvarı 174.Cad. ATB İş Merkezi C Blok No:83 06370 Macunköy/Yenimahalle Ankara, TURKEY, T: +90 (312) 222 23 11, F: +90 (312) 215 36 68, info@siemed.com.tr
İş bu sitenin tüm hakları saklıdır. Site içerisindeki dökümanlar kaynak gösterilse dahi, izin alınmadan başka sitelere, yayınlara aktarılamaz, kopyalanamaz, basılıp çoğaltılamaz. © 2012